Hakkımızda

Makro 360 Sanal Tur

360° Panorama ve Sanal Tur hizmetleri vermek üzere kurulan şirketimiz, kurulduğu günden bugüne birçok kurum ve firmaya verdiği kaliteli hizmetlerini kesintisiz sürdürmektedir.

Firmamız 10. yılında, Türkiye’nin alanında en büyük organizasyonu olan Emitt Turizm Fuarı’nda 3 şehrin Kalkınma Ajansı Destekli Projeleri’ni yayına almış, illerin kendi standlarında profesyonel ekibimizle tanıtımlarını yapmıştır.

Turizm sektöründe Sheraton, Hilton, İbis, Green Park, Best Western gibi grup otellerine çok özel sanal turlar hazırlanmıştır. 250 noktadan tanıtılan Sheraton Adana Hotel, bir çok şehir tanıtımdan daha geniş bir çalışma ile yayına alınmıştır, yaklaşık 20.000 fotoğraf çekimi yapılmış ve birleştirilmiştir. İzmir Turizm Fuarı ve Emitt Fuarlarında tanıtımları yapılmıştır.

Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, her proje kendine özel tasarımla hazırlanır, interaktif turlarla kapıya tıklayıp içeri girebilir, pencereye tıklayıp dışarıya bakabilir, spor salonuna tıklayıp rezervasyon yapabilirsiniz, internet sitenizdeki müşteriniz artık bizim misafirimizdir.

360 Derece Sanal Tur

360° Sanal Tur, sanki oradaymış hissi uyandıran en yeni tanıtım projesidir. Fotoğrafın içine girebilir, aşağı yukarı bakabilir veya arkanıza dönebilirsiniz. Bölge, Şehir, Hotel, Restaurant, Gayrimenkul, işyeri ve ürün tanıtımında teknolojinin bizlere sunduğu 3 boyutlu görsel panoramik tanıtımdır.