Hakkımızda

Makro 360 Sanal Tur

360° Panorama ve Sanal Tur hizmetleri vermek üzere kurulan şirketimiz, kurulduğu günden bugüne birçok kurum ve firmaya verdiği kaliteli hizmetlerini kesintisiz sürdürmektedir.

Firmamız 6. yılında, Türkiye’nin alanında en büyük organizasyonu olan 2014 Emitt Turizm Fuarı’nda 3 şehrin Kalkınma Ajansı Destekli Projeleri’ni yayına almış, illerin kendi standlarında profesyonel ekibimizle tanıtımlarını yapmıştır.

Turizm sektöründe Sheraton, Green Park, Best Western gibi grup otellerine çok özel sanal turlar hazırlanmıştır. 200 noktadan tanıtılan Sheraton Adana Hotel, bir çok şehir tanıtımdan daha geniş bir çalışma ile yayına alınmıştır, yaklaşık 10.000 fotoğraf çekimi yapılmış ve birleştirilmiştir. İzmir Turizm Fuarı ve 2015 Emitt Fuarlarında tanıtımları yapılmıştır.

Altı yılımızda bir olimpiyat, iki maraton, bir çok şehir, oteller, gemiler, ve onlarca okulu, yüzü aşkın Toki, Kiptaş Toplu Konut Sitesini 360 Derece Sanal Tur’da internete kazandırmıştır. Onbinlerce mekanda teslim edilmiş Sanal Tur’larımızla, binlerce öğrenciye, milyonlarca vatandaşımıza illerini bölgelerini tanıtma hizmeti vermiştir.

Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, her proje kendine özel tasarımla hazırlanır, interaktif turlarla kapıya tıklayıp içeri girebilir, pencereye tıklayıp dışarıya bakabilir, spor salonuna tıklayıp rezervasyon yapabilirsiniz, internet sitenizdeki müşteriniz artık bizim misafirimizdir.

360 Derece Sanal Tur

360° Sanal Tur, sanki oradaymış hissi uyandıran en yeni tanıtım projesidir. Fotoğrafın içine girebilir, aşağı yukarı bakabilir veya arkanıza dönebilirsiniz. Bölge, Şehir, Hotel, Restaurant, Gayrimenkul, işyeri ve ürün tanıtımında teknolojinin bizlere sunduğu 3 boyutlu görsel panoramik tanıtımdır.

hakkimizda-trabzonkalfa

Tüm Mekanlarınızı Cebinizde Taşıyın

Otelinizi,restaurantınızı,iş yerinizi veya inşaat-emlak projelerinizi 3 boyutlu cd olarak cebinizde taşıyabilir, müşterilerinize sunabilirsiniz.
CD ortamında kendinden açılır dosya olarak hazırlanan sanal turunuz, standart cd veya kartvizit cd olarak teslim edilir.
hakkimizda-cdlerrr

3 Boyutlu Ulaşım Alternatifleri

Makro 360 size 3 boyutlu ulaşım alternatifleri sunuyor. Müşterilerinize, mekanınızın tüm ulaşım ağını interaktif olarak sunabilirsiniz. hakkimizda-bayrampasagoogle